Refinancování hypotéky  

Refinancování hypotéky znamená splácení předchozího závazku od jiných bank. Účelem tohoto závazku byla investice do nemovitosti.

Kdy hypotéku refinancovat?

Splácíte hypotéku a bude vám končit fixační období? Mohli byste uvažovat o refinancování kdykoliv, ale vzhledem k sankcím za předčasné splacení u většiny bank se Vám to pravděpodobně nevyplatí.

Refinancovat hypotéku se Vám vyplatí v momentě, kdy jsem Vám schopen nabídnout hypotéku s výhodnějšími podmínkami, než máte ve stávající smlouvě. 

Co je možné refinancovat?

(hypotéku, spotřebitelský úvěr, půjčku od příbuzných, a pod..)

Výhody?

  • možnost rozložit splácení hypotečního úvěru do delšího časového období (snížení finančního zatížení rodinného rozpočtu a mít více peněz pro rodinu, zmírnit hrozbu při změně zaměstnání)
  • získání úvěru s nižší úrokovou sazbou a ušetřit tak spoustu peněz
  • možnost využití některého z nabízených hypotečních úvěrů v kombinaci s různými volitelnými parametry 

 

Kde a jak refinancovat hypotéku?

Nabídek je mnoho a sypou se na Vás ze všech stran,  rozhodnutí je na Vás buď kamenná banka nebo poradce Vy se rozhodujete. Jednou z možností je, že oslovíte přímo mě a já se vynasnažím udělat maximum pro zdárný výsledek, aby jste byli spokojeni. Tím nemám na mysli, že Vás zahltím desítkou simulací a vy pak půjdete vše vyřídit do banky, ale chci tím říct, že vše od začátku až do konce budeme řešit společně.